Pomozte výzkumu o problematice hraní počítačových her a vyhrajte herní myš

Pomozte výzkumu o problematice hraní počítačových her a vyhrajte herní myš Lexinka5412 Út, 07/07/2020 - 17:00

více »

Lelek se stal šampionem Kaktus Streamers Cup, který pro Klokánek vybral přes 50 tisíc korun

Lelek se stal šampionem Kaktus Streamers Cup, který pro Klokánek vybral přes 50 tisíc korun huhy Út, 07/07/2020 - 16:57

více »

Finále Samsung turnajové série: 3.kolo WB - Velmi epické gaming vs Infactus Gaming

Finále Samsung turnajové série: 3.kolo WB - Velmi epické gaming vs Infactus Gaming skeri93 Út, 07/07/2020 - 16:44 00:19:43 Hra: Brawl Stars Mistrovství ČR v mobilních hrách Infactus Gaming Velmi epické gaming

více »

Finále Samsung turnajové série: 2.kolo WB - Velmi epické gaming vs Wooden wifi team

Finále Samsung turnajové série: 2.kolo WB - Velmi epické gaming vs Wooden wifi team skeri93 Út, 07/07/2020 - 16:44 00:25:39 Hra: Brawl Stars Mistrovství ČR v mobilních hrách Velmi epické gaming Wooden wifi team

více »

ČAES má řádné členy, gamery a čestné členy. Členství řádných a čestných členů v ČAeS vzniká na základě vyplnění a doručení přihlášky ČAeS a rozhodnutí Předsednictva, resp. Valné hromady o přijetí za člena ČAeS. Nepotvrdí-li Valná hromada rozhodnutí Předsednictva o přijetí člena, členství zaniká ke dni konání Valné hromady.

Řádným členem ČAES jsou právnické osoby se sídlem v ČR, které zastupují organizátory soutěží, herní kluby a hráče. O jejich přijetí rozhoduje Předsednictrvo, resp. Valná hromada. Mají právo hlasovat a volit na Valné hromadě.

Gamery jsou hráči a fanoušci esportu, bez rozdílu výkonosti, oblíbených her a platformy, na které hrají. Gamery mohou být pouze fyzické osoby s českým občanstvím. Členství vzniká registrací hráče v tomto formuláři.

Čestnými členy ČAES se mohou stát fyzické nebo právnické osoby, které se zvlášť významně zasloužily o český esport. O jejich přijetí rozhoduje Předsednictvo, resp. Valná hromada.